Võnnu ja Lootvina väikelaste laager toimus tänu vabatahtlikule tööle!

Just sai teoks esmakordne väikelaste laager 22.-23.07.2014. Ehk siis "Hea Lapse laager", kus osalesid 4.-8. aastased lapsed Võnnust ja Lootvina külast. Laager sündis ainult tänu lapsevanemate enda initsiatiivile ja suurepärasele tahtele, miskit ISE oma lastele pakkuda ja teha. Tänan eriti emmesid Marist, Küllit ja kokatädi tööd teinud Triinu!
Kaks päeva täis mängu, õppimist ja basseini vees päiksepalavuse jahutamist, jäi lastele meelde kui miskit väga vahvat koos sõpradega. Lapsevanemad on aga õnnelikud, kuid väga väsinud, et kõik läks hästi.
Lapsi oli laagris 12 ja nad õppisid suhtlema, koostööd, hakkama saamist ja iseseisvust, vanu ja traditsioonilisi lastemänge nagu "tibu-tibu-ära-näita" ja "mädamuna" (mida meie lapsed enam ei tea //kahjuks//) ning näitemängu. Hea Lapse laager lõppes etendusega, mida lapsed esitasid oma vanematele, kes neile järgi tulid! Õpiti nii laulu kui tantsu ning karati rõõmuga emmele-issile. Näitemängu pealkirjaks sai "Segamini muinasjutt".
Meie, lapsevanematest emmed, saime aga kinnituse teadmisele, et - meie lapsed igatsevad organiseeritud mängu, koos olemist, tõelist sõprust ja oma vanemate toetust, julgustust ning eelkõige HEAKSKIITU!
Eriline oli aga üllatus - kui HÄSTI meie lapsed söövad!?! Tuli välja, et kokatädi ja Marju panid täitsa mööda arvestuses, kui palju väiksed lapsed söövad. Värske õhk ja palju tegevust tegid lapsed nii näljaseks, et tavapärane oli kaks ja kolm portsu söögiajal! PreemiaLillekesed ainult joonistusid tabelisse söödud lisaportsionite eest!
Tänan kõiki lapsevanemaid, kes usaldasid oma väikse võsukese meie hoolde ning toetasid meid. Tänu teile ja meile oli meie lastel loodetavasti imelised kaks päeva ja kindlasti nii mõnedki sõprussuhted said teoks või taaskinnitust.
Veel kord - aitäh ja musi ning kalli kõigile laagris osalenud lastele!