Võnnus toimus 2.juunil Kaera-Jaan!


Võitsid armsad memmed Tartu linnast, rühm LINDA.
Noor žürii leidis, et LINDA tantsis kõige eakohasemalt, nende tants oli kõige puhtam ja hingestatum! Palju ÕNNE!
Pildil rühma juhendaja Maimu Janisk

Rohkem infot leiad Kaera-Jaani Veebi-Pesast
KORRALDAJAD TÄNAVAD: Andre Laine (2012 Kaera-Jaani tantsujuhti); Astrid Hallik (Võnnu Teate-tantsu ristiema), kõiki osalenud tantsujuhte ja tantsurühmi!

Meeskonda, kes kaasa aitasid: Viivika Kook, Kertu Rünkorg, Igor Skalkin, Kaire Aromäe; Birgit Kivimurd ja Monika Reben - laat; Külli - heakord, Igor Kask - helitehnik, Pilvi, Monica ja Helin - mängumaa, Inga - käsitöökoda, Tõnu Lumi - puutöökoda, Eve Veski - Põlva Talupood - pagarikoda, Siim Otsa-sepakoda, Kersti - ja Mart - fotod, lõõtsadel - Toomas Ojasaar, Kalev Kreegipuu ja Aivar Teppo! Eriti täname naabreid Jaani ja Elviirat!

Täname ka noort ja väga headeks otsustajateks osutunud žüriid: Ave Lääne, Karel Vähi ja Anneli Kann!

Suur aitäh muidugi kõige vabatahtlikele: eesotsas Tanel, Veiko, Romet Lastik, , Tammoja poisid,
ja paljud teised, kes telke püstitasid ja pärast lammutasid:
Rasmus Puustus, Renee Tamm, Mäidu Michelson, Matrin Valma, Janis Harkmann, Kaspar Kondratjev, Mihkel Sari, Raimo Solba, Siim Laur, Kert Mardo, Henri Karmiste, Anti Hillermaa, jt kes end veel kirjagi ei pannud!
Suured kiitused tüdrukutele, kes info- ja staabipunktis olid: Marelle, Margit, Liisa ja Liisu, Kätlin, Kerli. Lisaks tänud heakorratiimile - Võnnu lasteaktiivile:Triin, Mariah, Maria, Hanna. Eriline tänu Virvele ja Kristole (võnnu noorteteater), kes võistutantsimise päeva juhtisid.

AITÄH võnnukad, kes TE seekord - 2012 Kaera-Jaan - jälle abis olite ja et me koos, suurte ühiste ning kodukohaste jõududega järjekordse Võnnu Kaera-Jaani ära tegime! Tublid. Ma olen uhke kõigi Võnnu noorte (et nii palju Teid ja nii tublid vabatahtlikud olite!) ja aktiivsete sädeinimeste üle, kes seda suurüritust korraldada aitasid! Vahel on Võnnus väga uhke kulturnik olla :-D