Võnnu Nipernaadi 2012

19.veebruar 2012 toimus Võnnus II kiirmaleturniir NIPERNAADI (eestvedajateks Võnnu Spordiklubi /Ergo Kaldjärv/ ja Lääniste Külaselts /Kertu Rünkorg/).

Maletas 78 maletajat ja võitis noor ning andekas UKU VALNER.


Eelmise aastaga (2011 võttis võnnukatest osa maleturniirist 3 inimest ja ei ühtegi last) oli võnnukate osakaal VAIMUSTAV! Meie maleringi töö tulemusel oli malemängus terve päeva 11 Võnnu last! Täname Viktorit ja Ergot, kes nii tublilt ja aktiivselt lastega tegelevad!

Turniiri korraldamise eest täname aga Kertut, kes kirjutas projektid ja hoolitsest kõige vajaliku ning olemasoleva pluss auhindade eest.

Võnnus on tore ja meil on nii tublid inimesed! Hinnake neid, kiitke neid ja tehke seda ka silmast silma. Meil on see võimalus Vabariigi sünnipäeva üritusel (24.veebruaril kell 14:00 kultuurimajas)!Lähem info, võitjad ja rohkem pilte Võnnu Spordiklubis www.spordiklubi.ee/male


Võnnu vallas toimus 20.veebruaril 2011 esmakordselt rahvusvaheline maleturniir NIPERNAADI, mille korraldasid Lääniste Külaselts ja Võnnu Spordiklubi. Kajastusi Nipernaadi 2011 kohta saab vaadata VõNNu KuLTuuribloGi postitustest SIIT ja samuti SIIT
Turniiri juhendid aadressil www.eestimale.ee/sari2011
Lisainfot ja kajastusi Võnnu Spordiklubi aadrssilt www.spordiklubi.ee/male,
kes on Võnnu maletegevuse südamega eestvedaja olnud alates sügis 2011
ning korraldanud maleringi Võnnu noortele ja ka teistele maleõpetajaga Viktor Kass